Aziz Yıldırım: Ali Koç’u aradım, ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız

T24 Haber Merkezi

Fenerbahçe’nin bugün başlayan olağan seçimli genel kurulunun ardından başkan adayı Aziz Yıldırım, mevcut başkan Ali Koç ile bu akşam ulusal bir kanalda canlı yayına çıkacaklarını söyledi. Koç, genel kurulda Yıldırım’ı ‘son kez’ canlı yayına davet etmişti.

TIKLAYIN – Fenerbahçe’de tarihi Genel Kurul: Aziz Yıldırım, seçimin ‘anti demokratik’ olduğunu söyleyerek stadyumu terk etti; Ali Koç, Yıldırım’a ‘son kez’ çağrı yaptı

Fenerbahçe’de Başkan Koç ve 2018’de yenerek 20 yıllık başkanlığını sonlandırdığı Yıldırım’ın karşı karşıya geldiği Olağan Seçimli Genel Kurul, yüksek gerilimle başlamış, Yıldırım, Vefa Küçük’ün ‘anti demokratik’ şekilde Genel Kurul Kongre Başkanlığı’na seçildiğini söyleyerek, stadyumu terk etmişti.

“Baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim”

Kongrenin ilk gününün ardından Yıldırım, Koç ile bu akşam canlı yayına çıkacaklarını açıkladı. Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız.”

GALERİ – Fenerbahçe’de tarihi Genel Kurul’da ilk gün geride kaldı, işte kameraya yansıyanlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir